logotype
07 -December -2022 - 20:04

𝐉𝐚𝐫𝐦𝐮𝐭𝐚 𝐒𝐳𝐜𝐳𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐚 (𝐕) – 𝐍𝐊𝐏 𝐏𝐨𝐝𝐡𝐚𝐥𝐞 𝐍𝐨𝐰𝐲 𝐓𝐚𝐫𝐠 (𝐈𝐈𝐈) 𝟏:𝟒 (𝟎:𝟎)
0:1 Żurek 50, 0:2 Burnat 55, 0:3 Antkowiak 58, 0:4 Kędziora 61, 1:4 Wiercioch 77.
𝐉𝐚𝐫𝐦𝐮𝐭𝐚: Berlizov – Mrówka, D. Michałczak, Faltyn, H. Michałczak, Kwit, Wojtanek, Weber (82 Frost), Mlonzi (80 Dlamini), Wróbel (88 Maślanka), Wiercioch
𝐏𝐨𝐝𝐡𝐚𝐥𝐞: Kołodziej – Bodziuch, Ligienza (46 Mazurek), Wajsak, Majeran (46 Żurek), Styrczula, Kędziora, Płatek (46 Burnat), Drobnak (46 Rakowski), Antkowiak, Szynka (46 Żołądź)


W meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu PPPN przegrywamy 1:4 z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ. Swojej postawy w tym meczu wstydzić się na pewno nie musimy.
Pierwsza połowa bezbramkowa. Dominacja była po stronie nowotarżan, ale Jarmuta skutecznie się broniła. Zdecydowanie najlepszą okazję na otwarcie wyniku miał w 38 minucie Hubert Antkowiak, który spudłował mając przed sobą całkowicie odsłoniętą bramkę.
„Worek z bramkami” rozwiązał się po przerwie. Podhale między 50, a 61 minutą zdobyło cztery gole. W pierwszym przypadku akcję lewą stronę przeprowadził Mikołaj Styrczula, po którego zagraniu piłka po interwencji Huberta Michałczaka odbiła się od poprzeczki, dopadł do niej Bartosz Żurek i z najbliższej odległości skierował ją do bramki. Gol numer dwa to skutek indywidualnego błędu zawodnika Jarmuty, po którym Hubert Antkowiak zagrał piłkę na 8 metr przed bramkę, gdzie mający dużo czasu i swobody Jakub Burnat precyzyjnie „główkował”. Trzecie trafienie po koronkowej akcji nowotarżan zdobył Antkowiak, a gol numer cztery padł bezpośrednio z rzutu wolnego, który wykonywał Dawid Kędziora. W 77 minucie honorową bramkę zdobyli gospodarze, konkretnie Wojciech Wiercioch, którzy przejął podanie z głębi pola, wbiegł w pole karne i trafiał w tzw. dalszy róg bramki Podhala. Rozmiary porażki mógł jeszcze zmniejszyć Dlamini, ale spudłował.

2022  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template