Jarmuta Szczawnica – Termalica Bruk - Bet II Nieciecza 4:5 (1:2)
3:5 Dyląg 90
4:5 Kuziel 90+1
Jarmuta: Pietrzak – Barnaś, H. Michałczak, Noworolnik, Kuziel, Latawiec (75 Kwit), Hryc, (60 Dyląg) Sidorczuk, Balogun, Żółtek, Wiercioch
Termalica: Janczy (60 Nosek) – Krasiński (46 Dara), Wacławek, Pek (60 Drelicharz), Pikul (Matuszewski), Koźlik, Chłoń (46 Spinda), Banasik, Lusiusz, Dudek, Wrzosek

Pierwsza połowa tego meczu przyniosła masę kuriozalnych sytuacji. Dwa trafienia samobójcze i niecodzienna bramka do szatni dały prowadzenie liderowi. Po przerwie goście weszli na wyższe obroty i po składnych akcjach prowadzili już nawet dwoma bramkami. Jarmuta zebrała się do oblężenia twierdzy rywala w ostatnich fragmentach gry. W efekcie udało się złapać kontakt i zniwelować rozmiar porażki do minimum.

Momenty były:
22 – GOL 1:0! Jarmuta ma szansę z rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu, Dudek pechowo trafia do własnej bramki.
43 – GOL 1:1! Gospodarze nie zostają dłużni rywalowi. Tym razem w zamieszaniu podbramkowym własnego golkipera pokonuje Sidorczuk.
44 – GOL 1:2! Pierwsza odsłona pod znakiem goli kuriozum. Pikul zostaje trafiony przez wybijającego defensora Jarmuty. W efekcie odbita piłka wpada do sieci.
46 – GOL 1:3! Koźlik po składnej akcji Termaliki tuż po wznowieniu gry, uderza z miejsca wykonywania rzutów karnych obok Pietrzaka.
60 – NK – Rzut karny dla gości. Intencje Dudka wyczuł Pietrzak i kapitalnie sparował strzał z jedenastego metra.
67 – GOL 2:3! Kuziel odnalazł się w zamieszaniu pod bramką rywala i zdobył trafienie kontaktowe dla Jarmuty.
81 – GOL 2:4! Popis zgrania lidera przełożył się na gola Wacławka.
87 – GOL 2:5! Matuszewski po klepce w wykonaniu swojej drużyny w polu karnym uderza praktycznie do pustej bramki.
90 – GOL 3:5! Jarmuta mocno przycisnęła w ostatnich minutach. Oblężenie bramki przyjezdnych skutkuje celnym uderzeniem Dyląga z bliskiej odległości.
90+1 – GOL 4:5! Po dośrodkowaniu w szesnastkę Termaliki swoją szansę wykorzystuje Kuziel.