logotype
05 -July -2022 - 08:46

BKS Bochnia – Jarmuta Szczawnica 6:1 (1:0)
Bramki: Marcin Ochlust 12′, Piotr Janicki 61′, 87′ Kacper Musiał 65′, Jakub Pasiut 83′, Hubert Skocz 85′ – Ismalia Balogun 70′.
BKS: Szymon Cierniak – Jan Mazur, Bartłomiej Chlebek, Krystian Lewicki (Kacper Musiał), Tomasz Rachwalski, Piotr Janicki, Dominik Juszczak, Arkadiusz Budzyn, Hubert Skocz (Danylo Hurenko), Dawid Pilch (Jakub Pasiut), Marcin Ochlust (Wladyslaw Lisowenko)
Jarmuta: Pietrzak Karol – Hubert Michałczak, Dariusz Michałczak, Kamil Kuziel, Michał Żółtek, Grzegorz Latawiec, Jakub Chowaniec, Ismalia Balogun, Konrad Kwit, Dominik Faltyn (Eryk Pęksa), Mateusz Dyląg.
żk: Lewicki, Pilch – Kuziel
czk: Chowaniec 15′

Dopóki w obozie Jarmuty nie brakowało sił, oglądaliśmy wyrównane spotkanie. Zwłaszcza w pierwszej połowie szczawniczanie mogli pokusić się o bramkę. Nawet po szybko złapanej czerwonej kartce przez Chowańca, goście kreowali sytuacje, których niestety nie potrafili wykończyć. Po godzinie gry gospodarze bardzo cierpliwie zaczęli punktować osłabionego przeciwnika.

Momenty były:
10 – GOL 1:0! Pietrzak zahaczył szarżującego rywala w polu karnym. Jedenastka pewnie wykorzystana przez strzelca.
12 – H. Michałczak ładnie uruchomił podaniem Żółtka. Ofensor Jarmuty zmarnował okazje stając oko w oko z bramkarzem.
15 – Chowaniec składając się do przewrotki trafił w głowę rywala. Czerwona kartka zmusza gości do gry w osłabieniu.
25 – Balogun marnuje okazję będąc sam na sam z bramkarzem.
48 – Uderzenie Żółtka z największym trudem wyciąga golkiper.
60 – GOL 2:0! Szybki atak gospodarzy daje im drugie trafienie tego popołudnia.
65 – GOL 3:0! Kolejny raz gracze Jarmuty odkryli defensywę starając się atakować pozycyjnie. Po kontrze Bochnia zdobywa trzeciego gola.
70 - GOL 3:1! Balogun wykorzystuje swoją szansę uderzając dokładnie obok interweniującego bramkarza.
85 – GOL 4:1! Goście opadli z sił. Wyjście w przewadze w ataku gospodarzy podwyższa rezultat.
87 – GOL 5:1! Kolejna kontra z wymianą dokładnych podań zmusza Pietrzaka do kapitulacji.
88 – GOL 6:1! Koszmarne trzy minuty dla Jarmuty. Bramka numer sześć zamyka wynik tego pojedynku.