logotype
05 -July -2022 - 08:23

Jarmuta Szczawnica – Metal Tarnów 2:4 (0:1)
0:1 Witek (Wolański) 5 głową
0:2 Ślęzak 57
1:2 Sidorczuk (Kuziel) 60
1:3 Malisz 82 z karnego
2:3 Kuziel 88 z karnego
2:4 Wolański (Baran) 90 +2 po wyrzucie z autu
Jarmuta: Pietrzak – Barnaś, H. Michałczak, D. Michałczak, Dyląg, Noworolnik, Kuziel, Sidorczuk, Żółtek, Kwit (65 Chowaniec), Faltyn (58 Balogun)
Metal: Marek – Rajczyk (84 Gromadzki), Malisz, Ślęzak, Stolarz, Wolański, Chudyba, Witek, Nowak, Baran, Stańczyk (62 Jaśkiewicz)

Jarmucie podczas pierwszych 45 minut nie udało się odpowiedzieć na szybko zdobytego gola przez Witka. Podczas tej odsłony największe zagrożenie pod bramką tarnowian stwarzał Kuziel. Po przerwie mecz otworzył się i nabrał kolorytu. Mieliśmy dwie czerwone kartki, dwa rzuty karne i aż pięć goli. Niestety, w drugiej połowie również o jedno trafienie lepsi okazali się goście.

Momenty były:
4 – Po źle wykonanym rzucie rożnym przez gości, z kontrą wychodzi Jarmuta. W końcowej fazie Kuziel uderza z lewej strony z ostrego kąta. Dobrze ustawiony na bliższym słupku golkiper paruje do boku.
5 – GOL 0:1! Miękka wrzutka Wolańskiego z pola karnego. Podanie ląduje na głowie nabiegającego Witka, który kieruje piłkę w lewy górny róg.
19 – Chudyba miał trochę swobody na 20 metrze więc zdecydował się na próbę z dystansu. Soczyste uderzenie zmierzające w górny róg, spektakularnie nad bramką przenosi Pietrzak.
24 – Metal wychodzi 3 na 2 po wyłuskaniu piłki na 30 metrze. Uderzenie Stolarza po rykoszecie ląduje szczęśliwie na 8 metrze pod nogami Ślęzaka. Pietrzak intuicyjnie broni sam na sam.
29 – Golkiper Metalu ubiega wychodzącego prawym sektorem Barnasia. Interwencja na linii szesnastki kończy się wypluciem futbolówki, którą na szczęście dla niego zbiera jeden z obrońców.
38 – Ładna klepka gospodarzy w polu karnym Metalu. Uderzenie „zewniakiem” Kuziela mija o centymetry prawy słupek bramki.
51 – Dobra próba Faltyna z okolicy szesnastego metra przelatuje blisko światła bramki.
52 – Po przechwycie, Żółtek płaskim strzałem stempluje lewy słupek!
57 – GOL 0:2! Kontra w liczebnej przewadze tanowian. Zagranie z lewej strony pola karnego trafia pod nogi Ślęzaka. Uderzenie między nogami obrońcy nie dało szans zasłoniętemu Pietrzakowi.
60 – GOL 1:2! Kuziel wywalczył futbolówkę w środkowym sektorze boiska. Krótkie podanie trafia do Sidorczuka, który oszukał obrońcę i uderzył perfekcyjnie w długi róg.
63 – Sędzia wyrzuca z boiska Ślęzaka, Jarmuta w liczebnej przewadze.
67 – Szybko nastąpiło wyrównanie sił. Czerwoną kartkę w obozie Jarmuty ogląda Noworolnik.
82 – GOL 1:3! Rzut karny dla Metalu. Malisz kompletnie myli Pietrzaka uderzając w lewy dolny róg.
84 – Żółtek z najbliższej odległości uderza prosto w słupek!
88 – GOL 2:3! Faulowany w polu karnym przyjezdnych był Balogun. Kuziel z jedenastu metrów trafia pewnie w prawy róg.
90 + 2 – GOL 2:4! Baran wyrzuca piłkę z autu na wysokości pola karnego. Wolański przerzuca rywala i uderza z woleja lewą nogą. Potężny strzał odbija się od poprzeczki i ląduje za linią bramkową.

Źródło sportowepodhale.pl

2022  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template