05 -July -2022 - 08:24

Wolania Wola Rzędzińska – Jarmuta Szczawnica 4:1 (1:0)
Bramka dla Jarmuty: Sidorczuk 85 z karnego
Jarmuta: Pietrzak – Barnaś, Dyląg (72 Drożdż), H. Michałczak, Kwit (75 Chowaniec), Noworolnik (70 Balogun), Sidorczuk, D. Michałczak, Kuziel, Faltyn (46 Żółtek), Wiercioch

Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu szczawniczan. Poza jednym momentem nieuwagi tuż po rozpoczęciu gry, Jarmuta prezentowała się nieźle i mogła żałować, że nie udało się zakończyć tej odsłony wyrównaniem. Po przerwie siły znacznie opadły, a rywal wszedł na wyższe obroty. W efekcie Wolania wbiła kolejne trzy gole. Na pocieszenie beniaminka pozostało honorowe trafienie Sidorczuka z rzutu karnego.

Momenty były:
1 – GOL 1:0! Jedna z pierwszych akcji i już przenosimy się w pole karne Jarmuty. Po szybkiej klepce w bocznym sektorze gospodarze zdobywają gola.
23 – Noworolnik sprawdził czujność bramkarza Wolanii. Dobry strzał gracza gości, ale jeszcze lepsza interwencja golkipera.
50 – GOL 2:0! Mocne wejście gospodarzy po przerwie. Wywalczony rzut rożny kończy się drugim golem po dokładnym dośrodkowaniu.
55 – W sytuacji sam na sam bardzo blisko szczęścia był Wiercioch.
71 – GOL 3:0! Niewykorzystane sytuacje Jarmuty zemściły się. Wolania podwyższa prowadzenie po składnej akcji.
73 – GOL 4:0! Niespełna dwie minuty i kolejny cios w wykonaniu gospodarzy.
85 – GOL 4:1! Faulowany w polu karnym rywala był Sidorczuk. Sam poszkodowany wymierza sprawiedliwość zdobywając honorowe trafienie