logotype
15 -August -2022 - 12:00

Poprad Muszyna – Jarmuta Szczawnica 3:0 (1:0)
1:0 Orzechowski 12
2:0 Kaczyński 60 z karnego
3:0 Szkred 84
Poprad: D. Bomba – Kaczyński, Szczepanik, Matras, Klóska, Podgórniak, Tokarz, Orzechowski, Oleksy, Szczepański, T. Bomba (oraz Fojt, Smoleń, Szkred)
Jarmuta: Pietrzak – Barnaś, Noworolnik, Drożdż, Dyląg, Kwit, Kuziel, Balogun (89 Latawiec), Sidorczuk, Żółtek (75 Faltyn), Wiercioch

Jarmuta, zdając sobie sprawę z klasy rywala, próbowała zagrać nisko i wyczekać cierpliwie na okazje z kontrataku. Niestety rywal przedarł się przez defensywę szczawniczan już w 12 minucie i mógł wyczekiwać na otwarcie się przeciwnika. Przyjezdni pokazali się dobrze zwłaszcza w ostatnich minutach pierwszej odsłony, gdzie postraszyli faworyzowany Poprad. Sprokurowany w drugiej połowie rzut karny oraz czerwona kartka dla Sidorczuka zniweczyły marzenia o pokuszeniu się o niespodziankę. Muszynianie wygrywają pewnie na własnym terenie, zachowując czyste konto.

Momenty były:
12 – GOL 1:0! Wrzutka gospodarzy z bocznego sektora. Futbolówka przechodzi graczy w centrum pola karnego i trafia na dalszy słupek do niekrytego Orzechowskiego. Mocny strzał nie dał szans Pietrzakowi.
41 - Balogun wyprzedza przeciwnika i wychodzi na pozycję. Obiecujący rajd, niestety wykończenie pozostawia dużo do życzenia.
60 – GOL 2:0! Próba podania w polu karnym Jarmuty został przecięta zagraniem ręką. Z jedenastki nie pomylił się Kaczyński.
75 – Kontra przyjezdnych po źle rozegranym kornerze przez rywala. Zagranie do boku, gdzie Wiercioch ścina w pole karne i ostatecznie uderza minimalnie niecelnie.
80 – Arbiter nie zawahał się sięgnąć po kartonik dla Sidorczuka. To druga tego typu kara dla pomocnika Jarmuty, który zostaje zmuszony do opuszczenia placu gry.
84 – GOL 3:0! Po sprawnie wyprowadzonej kontrze bramkę zdobywa rezerwowy Popradu – Szkred.

Źródło sportowepodhale

2022  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template