logotype
HOT NEWS:
17 -July -2018 - 21:10

 

TERMINARZ I WYNIKI - SENIORZY: KLASA B WSCHÓD

  

   KOLEJKA 1

 

 

2007-08-19   Godz: 14:00

 

B³yskawica Kacwin - Gorc Ochotnica

1:6

 

2007-08-19   Godz: 14:00

 

£êgi Nowa Bia³a - Zapora Kluszkowce

6:1

 

2007-08-19   Godz: 17:00

 

Jarmuta Szczawnica - Wicher Dursztyn

3:0

 

2007-08-19   Godz: 11:00

 

Biali Bia³y Dunajec - Gronik Gronków

1:0

 

2007-08-19   Godz: 17:00

 

Trzy Korony Sromowce Ni¿ne - Zawrat Bukowina Tatrzañska

6:0

 

2007-08-19   Godz: 17:00

 

Granit Czarna Góra - Krokus £apsze Ni¿ne

1:0

 

   KOLEJKA 2

 

 

2007-08-26   Godz: 11:00

 

Granit Czarna Góra - B³yskawica Kacwin

3:2

 

2007-08-26   Godz: 17:00

 

Wicher Dursztyn - £êgi Nowa Bia³a

2:3

 

2007-08-26   Godz: 17:00

 

Gronik Gronków - Jarmuta Szczawnica

0:4

 

2007-08-26   Godz: 14:00

 

Zawrat Bukowina Tatrzañska - Biali Bia³y Dunajec

3:1

 

2007-08-26   Godz: 11:00

 

Krokus £apsze Ni¿ne - Trzy Korony Sromowce Ni¿ne

0:2

 

2007-08-26   Godz: 14:00

 

Zapora Kluszkowce - Gorc Ochotnica

1:5

 

   KOLEJKA 3

 

 

2007-09-02   Godz: 11:00

 

B³yskawica Kacwin - Zapora Kluszkowce

2:3

 

2007-09-02   Godz: 11:00

 

£êgi Nowa Bia³a - Gronik Gronków

3:3

 

2007-09-02   Godz: 14:00

 

Jarmuta Szczawnica - Zawrat Bukowina Tatrzañska

8:0

 

2007-09-02   Godz: 14:00

 

Biali Bia³y Dunajec - Krokus £apsze Ni¿ne

0:0

 

2007-09-02   Godz: 17:00

 

Trzy Korony Sromowce Ni¿ne - Granit Czarna Góra

6:1

 

2007-09-02   Godz: 17:00

 

Gorc Ochotnica - Wicher Dursztyn

5:1

 

   KOLEJKA 4

 

 

2007-11-04   Godz: 13:30

 

Trzy Korony Sromowce Ni¿ne - B³yskawica Kacwin

3:1

 

2007-11-04   Godz: 13:30

 

Granit Czarna Góra - Biali Bia³y Dunajec

3:2

 

2007-11-04   Godz: 11:00

 

Krokus £apsze Ni¿ne - Jarmuta Szczawnica

1:4

 

2007-11-04   Godz: 11:00

 

Zawrat Bukowina Tatrzañska - £êgi Nowa Bia³a

3:0

 

2007-11-04   Godz: 13:30

 

Gronik Gronków - Gorc Ochotnica

0:5

 

2007-11-04   Godz: 11:00

 

Wicher Dursztyn - Zapora Kluszkowce

2:7

 

   KOLEJKA 5

 

 

2007-09-16   Godz: 16:00

 

B³yskawica Kacwin - Wicher Dursztyn

1:0

 

2007-09-16   Godz: 12:00

 

£êgi Nowa Bia³a - Krokus £apsze Ni¿ne

3:0

 

2007-09-16   Godz: 12:00

 

Jarmuta Szczawnica - Granit Czarna Góra

4:1

 

2007-09-16   Godz: 16:00

 

Biali Bia³y Dunajec - Trzy Korony Sromowce Ni¿ne

2:2

 

2007-09-16   Godz: 16:00

 

Gorc Ochotnica - Zawrat Bukowina Tatrzañska

3:0

 

2007-09-16   Godz: 12:00

 

Zapora Kluszkowce - Gronik Gronków

0:1

 

   KOLEJKA 6

 

 

2007-09-23   Godz: 16:00

 

Biali Bia³y Dunajec - B³yskawica Kacwin

0:0

 

2007-09-23   Godz: 12:00

 

Granit Czarna Góra - £êgi Nowa Bia³a

3:1

 

2007-09-23   Godz: 16:00

 

Trzy Korony Sromowce Ni¿ne - Jarmuta Szczawnica

1:3

 

2007-09-23   Godz: 16:00

 

Krokus £apsze Ni¿ne - Gorc Ochotnica

3:4

 

2007-09-23   Godz: 12:00

 

Zawrat Bukowina Tatrzañska - Zapora Kluszkowce

0:3

 

2007-09-23   Godz: 12:00

 

Gronik Gronków - Wicher Dursztyn

3:1

 

   KOLEJKA 7

 

 

2007-09-30   Godz: 15:00

 

B³yskawica Kacwin - Gronik Gronków

4:0

 

2007-09-30   Godz: 15:00

 

£êgi Nowa Bia³a - Trzy Korony Sromowce Ni¿ne

1:7

 

2007-09-30   Godz: 11:00

 

Jarmuta Szczawnica - Biali Bia³y Dunajec

1:1

 

2007-09-30   Godz: 15:00

 

Gorc Ochotnica - Granit Czarna Góra

2:2

 

2007-09-30   Godz: 11:00

 

Zapora Kluszkowce - Krokus £apsze Ni¿ne

4:0

 

2007-09-30   Godz: 11:00

 

Wicher Dursztyn - Zawrat Bukowina Tatrzañska

4:3

 

   KOLEJKA 8

 

 

2007-10-07   Godz: 15:00

 

Jarmuta Szczawnica - B³yskawica Kacwin

2:1

 

2007-10-07   Godz: 11:00

 

Biali Bia³y Dunajec - £êgi Nowa Bia³a

3:1

 

2007-10-07   Godz: 11:00

 

Trzy Korony Sromowce Ni¿ne - Gorc Ochotnica

1:0

 

2007-10-07   Godz: 15:00

 

Granit Czarna Góra - Zapora Kluszkowce

4:0

 

2007-10-07   Godz: 15:00

 

Krokus £apsze Ni¿ne - Wicher Dursztyn

5:0

 

2007-10-07   Godz: 11:00

 

Zawrat Bukowina Tatrzañska - Gronik Gronków

0:1

 

   KOLEJKA 9

 

 

2007-10-14   Godz: 11:00

 

B³yskawica Kacwin - Zawrat Bukowina Tatrzañska

7:1

 

2007-10-14   Godz: 15:00

 

£êgi Nowa Bia³a - Jarmuta Szczawnica

3:4

 

2007-10-14   Godz: 15:00

 

Gorc Ochotnica - Biali Bia³y Dunajec

7:0

 

2007-10-14   Godz: 11:00

 

Zapora Kluszkowce - Trzy Korony Sromowce Ni¿ne

4:1

 

2007-10-14   Godz: 15:00

 

Wicher Dursztyn - Granit Czarna Góra

0:1

 

2007-10-14   Godz: 11:00

 

Gronik Gronków - Krokus £apsze Ni¿ne

3:3

 

   KOLEJKA 10

 

 

2007-10-21   Godz: 11:00

 

£êgi Nowa Bia³a - B³yskawica Kacwin

0:4

 

2007-10-21   Godz: 14:30

 

Biali Bia³y Dunajec - Zapora Kluszkowce

0:3

 

2007-10-21   Godz: 14:30

 

Trzy Korony Sromowce Ni¿ne - Wicher Dursztyn

2:2

 

2007-10-21   Godz: 14:30

 

Granit Czarna Góra - Gronik Gronków

2:1

 

2007-10-21   Godz: 11:00

 

Krokus £apsze Ni¿ne - Zawrat Bukowina Tatrzañska

3:2

 

2007-11-11   Godz: 13:00

 

Jarmuta Szczawnica - Gorc Ochotnica

- : -

 

   KOLEJKA 11

 

 

2007-10-28   Godz: 11:00

 

B³yskawica Kacwin - Krokus £apsze Ni¿ne

2:1

 

2007-10-28   Godz: 14:00

 

Gorc Ochotnica - £êgi Nowa Bia³a

4:0

 

2007-10-28   Godz: 11:00

 

Zapora Kluszkowce - Jarmuta Szczawnica

2:0

 

2007-10-28   Godz: 14:00

 

Wicher Dursztyn - Biali Bia³y Dunajec

3:3

 

2007-10-28   Godz: 14:00

 

Gronik Gronków - Trzy Korony Sromowce Ni¿ne

0:3

 

2007-10-28   Godz: 11:00

 

Zawrat Bukowina Tatrzañska - Granit Czarna Góra

1:5

2018  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template