logotype
HOT NEWS:
21 -November -2018 - 00:55

Aktualności

Jarmuta – Kolex Szczawnica – Płomień Limanowa 8-2 (1-2) 

0-1 17’ Mariusz Golonka,

0-2 28’ Szymon Koza,

1-2 43’ Damian Mrówka,

2-2 51’ Marcin Bobak (rzut wolny),

3-2 55’ Damian Mrówka,

4-2 62’ Damian Mrówka,

5-2 70’ Adam Tumidaj,

6-2 73’ Kamil Kuziel,

7-2 76’ Kamil Kuziel,

8-2 78’ Damian Mrówka

Jarmuta: Wiesław Olchawa – Miłosz Kozielec, Mateusz Dyląg, Łukasz Ojrzanowski, Marcin Bobak – Kamil Jasiurkowski (55’ Adam Tumidaj), Rafał Augustyn (69’ Dawid Piszczek), Kamil Kuziel, Mateusz Mlak (69’ Dawid Ciesielka), Jacek Pietrzak (75’ Łukasz Wiercioch) – Damian Mrówka (80’ Łukasz Janc)

Płomień : Łukasz Koza – Marcin Smoleń, Wojciech Majcher, Dawid Plata, Karol Hałapa (75’ Kacper Dutka) – Szymon Koza, Dominik Dudek, Kamil Musiał (44’ Jarosław Piórkowski), Marcin Jańczy (70’ Dominik Wojtas), Mariusz Golonka – Filip Michalik (48’ Maciej Kęska)

czk: Dawid Plata (Płomień - 40’ faul taktyczny w polu karnym), 

żk: Filip Michalik, Karol Hałapa, Jarosław Piórkowski (Płomień)

Jarmuta – Kolex Szczawnica – Orkan Raba Wyżna 9-1 (3-1) 

0-1 8’ Mateusz Lenart,

1-1 14’ Damian Mrówka,

2-1 22’ Jacek Pietrzak,

3-1 42’ Kamil Kuziel,

4-1 58’ Kamil Kuziel (karny),

5-1 60’ Damian Mrówka,

6-1 65’ Kamil Kuziel,

7-1 71’ Damian Mrówka,

8-1 74’ Kamil Kuziel,

9-1 76’ Adam Tumidaj,

Jarmuta: Wiesław Olchawa – Miłosz Kozielec (80’ Krystian Błażusiak), Mateusz Dyląg, Łukasz Ojrzanowski, Marcin Bobak – Kamil Jasiurkowski (65’ Adam Tumidaj), Rafał Augustyn (75’ Marcin Pietrzak), Kamil Kuziel (80’ Łukasz Janc), Mateusz Mlak (69’ Dawid Ciesielka), Jacek Pietrzak – Damian Mrówka

Orkan : Marcin Szklarz – Kamil Traczyk, Robert Możdżeń, Dawid Świder, Daniel Skwarek – Mateusz Lenart, Daniel Traczyk (46’ Łukasz Kasiniak), Robert Teper, Mateusz Pluta, Paweł Gromczak – Tomasz Rapta

czk: Marcin Szklarz (56’ faul taktyczny),

Biali Biały Dunajec - Jarmuta – Kolex Szczawnica 4-3 (2-2) 

1-0 11’ Bartosz Bryjak,

1-1 15’ Marcin Bobak,

1-2 33’ Dawid Piszczek,

2-2 38’ Piotr Karpiel,

3-2 52’ Bartosz Bryjak,

3-3 53’ Łukasz Janc,

4-3 83’ Łukasz Polak

Jarmuta: Adrian Marciszewski – Krystian Błażusiak (46’ Adam Tumidaj), Mateusz Dyląg, Łukasz Ojrzanowski, Dawid Piszczek – Miłosz Kozielec, Łukasz Janc, Marcin Bobak, Dawid Ciesielka, Kamil Jasiurkowski – Jacek Pietrzak

AKS Ujanowice - Jarmuta – Kolex Szczawnica 2-2 (0-1) 

0-1 33’ Kamil Kuziel,

1-1 57’ Piotr Oleksy,

2-1 66’ Łukasz Bukowiec,

2-2 69’ Damian Mrówka,

AKS: Marcin Gwiżdż - Rafał Gwiżdż (76' Rafał Kiławiec), Dariusz Dudek (72' Filip Krzyżak), Piotr Oleksy, Dawid Firlej – Daniel Pławecki (91' Krzysztof Mirek), Stanisław Pasionek, Marek Gołąb, Łukasz Bukowiec (84' Sebastian Oleksy) – Piotr Kmiecik, Łukasz Pietrzak

Jarmuta: Konrad Kociołek – Marcin Bobak, Mateusz Dyląg, Łukasz Ojrzanowski, Kamil Jasiurkowski – Jacek Pietrzak, Rafał Augustyn, Kamil Kuziel, Dawid Ciesielka (59’ Mateusz Mlak), Adam Tumidaj (59’ Miłosz Kozielec) – Damian Mrówka

żk: Piotr Oleksy, Dawid Firlej x2, Filip Krzyżak, Łukasz Pietrzak (AKS), Kamil Jasiurkowski, Damian Mrówka (Jarmuta),

czk: Dawid Firlej (AKS – w konsekwencji dwóch żółtych), Konrad Kociołek (Jarmuta),

Jarmuta – Kolex Szczawnica – Orzeł Wojnarowa 9-1 (5-0) 

1-0 8’ Damian Mrówka,

2-0 10’ Damian Mrówka,

3-0 17’ Kamil Kuziel,

4-0 36’ Damian Mrówka,

5-0 42’ Damian Mrówka,

6-0 57’ Kamil Kuziel,

7-0 66’ Damian Mrówka,

8-0 77’ Damian Mrówka,

9-0 82’ Damian Mrówka,

9-1 92’ Mirosław Cichoń

Jarmuta: Konrad Kociołek – Miłosz Kozielec, Mateusz Dyląg, Łukasz Ojrzanowski, Marcin Bobak (83’ Krystian Błażusiak) – Adam Tumidaj (55’ Kamil Jasiurkowski), Rafał Augustyn, Kamil Kuziel (75’ Łukasz Janc), Dawid Ciesielka (59’ Dawid Piszczek), Jacek Pietrzak (87’ Łukasz Wiercioch) – Damian Mrówka

Orzeł : Przemysław Miłkowski – Przemysław Jędrusik, Andrzej Grzyb, Jakub Chronowski (46’ Piotr Fyda), Marcin Mędoń (46’ Tomasz Mędoń) – Paweł Sus (75’ Stanisław Mędoń), Michał Olszewski, Władysław Fyda, Szymon Szczepanik – Mirosław Cichoń, Michał Mędoń

żk: Rafał Augustyn, Kamil Kuziel, Miłosz Kozielec x2 (Jarmuta), Michał Mędoń, Mirosław Cichoń, Tomasz Mędoń (Orzeł),

czk: Miłosz Kozielec (70’ w konsekwencji dwóch żółtych)

Podkategorie

2018  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template