logotype
HOT NEWS:
11 -April -2021 - 06:30

Podsumowanie 1 rundy Ligi Okręgowej Podhalańsko-Limanowskiej
( na dole wypowiedzi: kapitana zespołu Wojtka Wierciocha , najlepszego strzelca Ligi Kamila Kuziela oraz Krzysztofa Czubiaka - lidera defensywy )
✔️Bilans spotkań 10 zwycięstw - 3 remisy - 0 porażek
✔️Strzelonych bramek : 68
✔️Straconych bramek : 22


1 kolejka
Jarmuta vs Wierchy Pasierbiec 3 : 3 ( 3:0 )
Bramki : Kuziel, Wiercioch, Weber
Dobry start naszej drużyny i po pierwszej połowie wygrywamy 3:0. W drugiej połowie oddaliśmy pole przeciwnikom i po serii błędów remisujemy 3 : 3. Takie mecze nie mogą się nam już przydarzyć w których po pełnej kontroli tracimy 2 pkt.
2 kolejka
Jarmuta vs Zalesianka Zalesie 4:1 ( 0 :1 )
Bramki: Kuziel , Weber 2x , Pietrzak
Pierwsza połowa bardzo słaba i po strzale z rzutu karnego przegrywamy 0:1. W drugiej połowie zobaczyliśmy inny zespół, który zdobył 4 bramki i w ładnych stylu dopisuje 3pkt
3 kolejka
Turbacz Mszana Dolna vs Jarmuta 1:3 ( 1:2 )
Bramki : Wiercioch , Kuziel 2x
Ciężki mecz który od 2 minuty po czerwonej kartce Czubiaka musimy kończyć w 10. Pomimo osłabienia walczymy na każdym cm boiska i wywozimy zasłużone 3pkt
4 kolejka
Jarmuta vs Szaflary 3:2 ( 3 : 0 )
Bramki: Pietrzak, Jurek , Weber
Pierwsze 45 minut pełnej dominacji naszej drużyny w której na niewiele pozwoliliśmy rywalom i zasłużone prowadzenie 3 : 0.
Po przerwie przytrafiają się proste błędy i niewiele brakuje a powtórzyłby się scenariusz z inauguracji. Dotrwaliśmy do końca i pokonujemy Szaflary.
5 kolejka
Babia Góra Lipnica Wielka vs Jarmuta 2 : 8 ( 0:3 )
Bramki : Kuziel 3x , Pietrzak 3x ,Wiecioch 2x
90minut pełnej kontroli naszej drużyny i ani na moment gospodarze nie mogli mieć złudzeń o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej tego dnia
6 kolejka
Jarmuta vs AKS Ujanowice 3 : 3 ( 2: 0 )
Bramki :Pietrzak , Weber 2x
Pechowy mecz na własnym stadionie gdzie po prowadzeniu 3:1 remisujemy na własne życzenie .
7 kolejka
Czarny Dunajec vs Jarmuta 0 : 2 ( 0 : 1 )
Bramki: Czubiak , Weber
Ciężki mecz na trudnym terenie ale po golach Czubiaka i Webera z rzutu wolnego inkasujemy komplet punktów.
8 kolejka
Jarmuta vs Granit Czarna Góra 8 : 2 ( 3 : 0 )
Bramki: Batkiewicz 2x, Kuziel , 2x , Wiercioch 2x, Czubiak , Latawiec
Kolejne wysokie zwycięstwo bez historii. Pierwsze bramki w zespole zdobyli Batkiewicz oraz Latawiec
9 kolejka
Krokus Przyszowa vs Jarmuta 1 : 7 ( 0 : 4 )
Bramki : Czubiak 2x , Wiercioch 2x, Kuziel 2x , samobójcza
Kolejne wysokie zwycięstwo nad niżej notowanym przeciwnikiem. Nie pozostaje nic innego jak dopisać 3 pkt do naszego bilansu
10 kolejka
Jarmuta vs Jordanów 8 : 0 ( 5: 0 )
Bramki :Weber 2x, Kuziel 3x , Zachwieja , Jurek , Wiercioch
Na stadionie w Szczawnicy kibice zobaczyli 8 bramek i bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Cieszy kolejne wysokie zwycięstwo i dyspozycja strzelecka naszych zawodników.
11 kolejka
Laskovia Laskowa vs Jarmuta 1 :10 ( 0 :4 )
Bramki : Latawiec, Kuziel 5 , Pietrzak, Czubiak, Pichniarczyk, Weber
Najwyższa wygrana naszej drużyny w tej rundzie. Kanonada strzelecka naszych zawodników
12 kolejka
Jarmuta vs Huragan Waksmund 4 : 1 ( 2 : 0 )
Bramki : Kuziel, Pietrzak, Weber, Jurek
Mecz z dodatkowym smaczkiem gdyż dwóch naszych zawodników przed sezonem zmieniło barwy z żółto zielonych na barwy Huraganu. Spotkanie odbyło się w padającym deszczu a murawa nie ułatwiała gry. Lepiej do warunków przystosowała się Jarmuta i wygrywamy zasłużenie 4 :2
13 kolejka
Wiatr Ludźmierz vs Jarmuta 5 : 5 ( 4 : 4 )
Bramki : Wiercioch , Pietrzak, Jurek, Weber
Finał sezonu to mecz bez hamulców , obie drużyny ultra ofensywnie podeszły do sobotnich zmagań a w rezultacie kibice zobaczyli 10 bramek 🙂
Komentarz trenera drużyny seniorów Jacka Pietrzaka
- Podsumowując 13 spotkań to z perspektywy czasu bardzo szkoda straconych 4 pkt z Ujanowicami i Pasierbcem gdzie prowadzimy mecz , wychodzimy na 2 bramkowe prowadzenie a koniec końców remisujemy. Mam nadzieję że w rundzie rewanżowej już nam się takie historie nie przytrafią. Wracając do pozostałych meczy to jestem zadowolony że cała kadra którą dysponujemy zagrała w tej rundzie , i tak naprawdę obeszło się bez jakichś większych kontuzji. W swoich szeregach mamy 4 młodzieżowców którzy uczą się seniorskiej piłki ale widać że jest potencjał, który trzeba ukierunkować i wydobyć z chłopaków. Założenie przed sezonem było takie aby wygrywać kolejny mecz który jest przed nami i nie myśleć o niczym innym. Doprowadziło to nas do 1 miejsca ale w rundzie wiosennej nie myślimy o awansie tylko o dobrej grze w każdym kolejnym spotkaniu i wtedy zobaczymy co się wydarzy.
Uważam ze atmosfera która się wytworzyła w naszej drużynie ma duży wpływ na to co się dzieję, zarówno zawodnicy jak i zarząd są świadomi czego potrzebuje drużyna .Teraz będziemy mieć przerwę a treningi wznowimy po nowym roku.
Kapitan zespołu : Wojciech Wiercioch
- Uważam że runda jesienna w naszym wykonaniu była bardzo udana - 10 zwycięstw i 3 remisy to dobry wynik a graliśmy przecież nie z myślą o awansie tylko z chęcią wygrywania kolejnych meczy . Tak naprawdę wynik mógłby być lepszy gdyby w meczach zremisowanych zachowalibyśmy więcej koncentracji. Graliśmy ofensywną piłkę która przekładała się na dużo strzelonych bramek a sam bilans 68 do 22 mówi za siebie. Defensywa też była dobra co spowodowało że plasujemy się w czołówce także to też jest jak najbardziej na plus. Co do całokształtu drużyny to wygląda to na prawdę solidnie, atmosfera i inne czynniki pokazały że da się stworzyć fajny zespół o który zadbał Nasz Trener Jacek Pietrzak razem z zarządem. Tak więc teraz odpoczynek, następnie praca przez okres zimowy i nic tylko czekać aż runda Wiosenna się zacznie i znowu wyjdziemy na boiska cieszyć się grą a wtedy wyniki będą już formalnością
Najlepszy strzelec drużyny - Kamil Kuziel
- Myślę że możemy być zadowoleni z zakończonej rundy, zostaliśmy mistrzem jesieni i jako jedyna niepokonana drużyna w lidze. Pokazaliśmy jaką siła dysponujemy w ofensywie strzelając prawie 70 bramek w 13 spotkaniach. Na pewno szkoda tych 3 remisów które nam się przydarzyły z Pasierbcem i Ujanowicami gdzie w końcówce daliśmy sobie strzelić bramki, po za tym myślę że najważniejsza sprawą jest to że omijały nas kontuzję i wszyscy zdrowi zakończyliśmy rundę. Możemy teraz spokojnie i w dobrych nastrojach przygotować się do rundy rewanżowej
Krzysztof Czubiak :
-Podsumowując rundę jesienną myślę że zaprezentowaliśmy się dobrze. Mamy 1 miejsce w tabeli i co najważniejsze nie schodziliśmy z boiska pokonani. Bardzo cieszy efektywność w ataku co skutkowało ciekawymi akcjami i dużą ilością bramek. Myślę że podczas okresu zimowego powinniśmy popracować nad grą w defensywie bo z mojej perspektywy obrońcy zbyt łatwo tracimy bramki. Na pewno ta drużyna ma duże aspirację i liczę że pokaże to na wiosnę.

2021  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template