logotype
HOT NEWS:
11 -April -2021 - 05:53

Wiatr Ludźmierz – Jarmuta Szczawnica 5:5 (4:4)
1:0 Chowaniec (Luberda) 3
2:0 Żółtek (Siaśkiewicz) 6
2:1 Boczoń (Weber) 16 głową po wolnym
3:1 Żółtek (Chowaniec) 25 głową
3:2 Weber (Czubiak) 27
3:3 Wiercioch (Weber) 35
4:3 Karwaczka 42
4:4 Pietrzak 44
4:5 Jurek (Wiercioch) 60
5:5 Żółtek (Siaśkiewicz) 62 głową po rogu
Wiatr: Antolak – Luberda (80 Panek), Strama, Zubek, Stopiak, Karwaczka, Hrapkowicz, Chowaniec, Żółtek, Siaśkiewicz (76 W. Siuta), Krugiołka
Jarmuta: Olchawa – Bobak (76 Zachwieja), Boczoń, Czubiak, Mrówka, Jurek, K. Ziemianek, Weber, Kuziel, Pietrzak, Wiercioch

Mecz z prawdziwego zdarzenia na stadionie w Ludżmierzu. Dwie najlepiej dysponowane drużyny końcówki sezonu zapewniły emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Osiem bramek w pierwszej odsłonie mogło przyprawić o zawrót głowy i zaspokoić oczekiwania każdego kibica futbolu. Ostatecznie obie połowy zakończyły się remisem i to chyba najbardziej sprawiedliwy rezultat dla tego starcia.

Momenty były:
3 – GOL 1:0! Luberda niemal z połowy boiska posyła idealne podanie między dwóch obrońców Jarmuty. Chowaniec przechwytuje piłkę, kładzie Olchawę i precyzyjnie umieszcza ją w sieci.
6 – GOL 2:0! Siaśkiewicz z prawej flanki płasko na bliższy słupek. Zbiegający dynamicznie z lewej strony Żółtek ubiega rywala i uderza celnie po krótkim rogu.
10 – Wymiana podań zawodników Jarmuty na linii szesnastki. Strzał Wierciocha mija minimalnie lewy pręt bramki.
16 – GOL 2:1! Weber dorzuca z lewego sektora ze stałego fragmentu gry. Boczoń odwrócony tyłem do bramki przedłuża głową i futbolówka mija Antolaka.
22 – Bobak posyła krzyżowy cross z obrony na skrzydło. Pietrzak mija bramkarza i z ostrego kąta dogrywa w pole karne. Zamykający Wiercioch minimalnie mija się z piłką i ta wychodzi poza plac gry.
26 – GOL 3:1! Obrońca pozostawił zbyt dużo miejsca Chowańcowi na jego skrzydle. Dośrodkowanie trafia na głowę zupełnie niepilnowanego Żółtka. Olchawa próbował interweniować ale ostatecznie piłka w sieci.
27 – GOL 3:2! Czubiak posyła długą piłkę od obrony. Ta przeszła wszystkich rywali i trafiła do Webera. Sprytny lob nad Antolakiem dochodzi celu.
35 – GOL 3:3! Płaskie dogranie wzdłuż pola karnego w wykonaniu Webera. We właściwym miejscu był Wiercioch i z najbliższej odległości trafił pod poprzeczkę.
41 – Ależ bomba Żółtka. Futbolówka spadła idealnie na poprzeczkę i zatrzęsła całą bramką.
42 – GOL 4:3! Ostry kąt i odległość spora ale Karwaczka bez kompleksów huknął w kierunku bramki. Futbolówka wpada idelanie w okienko.
44 – GOL 4:4! Pietrzak zgarnia piłkę na prawej stronie pola karnego. Złożył się do woleja, ale nie trafił czysto. Efekt? Futbolówka zakręciła się w powietrzu i wpadła za kołnierz Antolakowi.
60 – GOL 4:5! Wiercioch prostopadle do wbiegającego Jurka. Mierzony strzał po długim rogu posłany obok bramkarza wyprowadza Jarmutę na prowadzenie.
62 – GOL 5:5! Siaśkiewicz z narożnika na dalszy słupek. Piłka przechodzi kilku zawodników i ląduje na głowie Żółtka, który bez problemu kierują ją do celu.
79 – Po kontrze Kuziel dogrywa do Wierciocha. Nieco wygoniony do lewej strony oddaje strzał z pierwszej piłki ale Antolak skutecznie broni.
90 – Czubiak z obiecującej pozycji wykonywał rzut wolny. Strzał przeleciał jednak ponad poprzeczką.

Źródło sportowepodhale.pl

2021  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template