logotype
HOT NEWS:
11 -April -2021 - 05:56

Jarmuta Szczawnica – Huragan Waksmund 4:1 (2:0)
1:0 Kuziel (Pietrzak) 18
2:0 Pietrzak (Weber) 33 głową
2:1 Kolasa 50 głową
3:1 Weber 67
4:1 Jurek (Weber) 90 +3 głową po rożnym
Jarmuta: Olchawa – Mrówka, Czubiak, Boczoń, Bobak, K. Ziemianek, Jurek, Pietrzak, Kuziel (90 Janc), Weber (90+2 Zachwieja), Wiercioch
Huragan: Byrnas – Bachul, J. Waksmundzki, Mlak, J. Mroszczak, Kamiński (55 Bednarczyk), Urban, Zagata, Sarki, Caetano da Silva (80 Szeliga), Kolasa

Warunki nie rozpieszczały dziś zawodników na boisku w Szczawnicy. Momentami piłka po mocnych strzałach przemieszczała się zaledwie kilka metrów i stawała w miejscu. Lider poradził sobie znacznie lepiej na trudnej nawierzchni i trafiał do bramki rywala drukrotnie w każdej z połów. Tym samym Jarmuta zapewniła sobie pierwsze miejsce w tabeli na zakończenie rundy jesiennej.

Momenty były:
7 – Pietrzak dopada do bezpańskiej piłki na osiemnastym metrze. Uderzenie przelatuje jednak nad poprzeczką.
10 – Rozrzucenie akcji na prawą stronę pola karnego. Miejsce miał Pietrzak i próbował zmieścić piłkę po długim rogu, ale Byrnas dobrze paruje do boku.
16 – Indywidualna akcja Urbana zakończona zbyt lekkim strzałem by sprawić problemy Olchawie.
18 – GOL 1:0! Miękka wcinka Pietrzaka ponad obroną. Futbolówkę zgarnia Kuziel i pod asystą obrońców umieszcza piłkę obok Byrnasa.
33 – GOL 2:0! Weber dorzuca z pierwszej piłki na dalszy słupek. Uderzenie Pietrzaka efektownym sczupakiem wpada do siatki po błędzie Byrnasa.
35 – Sarki z dystansu ponad poprzeczką.
45 – Kilka szybkich podań w granicach pola karnego Jarmuty. Ostatecznie Sarki huknął tuż obok lewego słupka.
50 – GOL 2:1! Huragan zabiera się za odrabianie strat. Był strzał szczupakiem Pietrzaka, teraz równie efektownie w ten sam sposób uderza Kolasa.
58 – Czubiak przymierzył z rzutu wolnego. Mocny strzał trafia w słupek, a dobitka nieco zaskoczonego Webera przelatuje obok celu.
67 – GOL 3:1! Pierwsza interwencja skuteczna w wykonaniu Byrnasa, ale dobitka Webera po ziemi ląduje w sieci.
82 – Dugą żółtą kartkę ogląda Boczoń i opuszcza plac gry.
88 – Kontra Jarmuty. Weber do Wierciocha, ten podciągnął kilka metrów i uderzył wprost w Byrnasa.
90 +3 – GOL 4:1!Czubiak dogrywa z narożnika na dalszy słupek. Niepilnowany Jurek głową po bliższy słupku ustala wynik spotkania.

Źródło sportowepodhale.pl

2021  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template