Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica 1:7 (0:4)
0:3 W. Wiercioch (Weber) 29 głową po rożnym
1:5 K. Ziemianek 70 samobójcza
1:6 samobójcza 71 po rożnym
1:7 Kuziel (Weber) 77
Jurmuta: Olchawa – K. Ziemianek, Mrówka, Czubiak, Janc (80 Bobak), Kuziel (78 J. Ziemianek), Weber, Zachwieja (67 Latawiec), Jurek, Batkiewicz (67 Pichniarczyk), W. Wiercioch

Szczawniczanie poradzili sobie znakomicie nawet bez pauzującego za kartki Jacka Pietrzaka. Już do przerwy zostawili rywala daleko w tyle, a w rezultacie oglądaliśmy kolejny pogrom w wykonaniu lidera.

Momenty były:
12 – GOL 0:1! Rzut wolny z okolicy 30 metra wykonuje Czubiak. Po rykoszecie zupełnie zmylony golkiper wyciąga piłkę z siatki.
18 – GOL 0:2! Ponownie wolny i ponownie Czubiak. Tym razem odległość nieco bliższa ale identycznie jak wcześniej po nodze rywala i bramkarz pokonany.
29 – GOL 0:3! Rzut rożny wykonuje Weber. Dośrodkowanie i piękny strzał głową Wierciocha daje kolejne trafienie dla Jarmuty.
42 – GOL 0:4! Rajd od połowy boiska, w którym popis dynamiki dał Kuziel. W końcowej fazie dogrywa do Wierciocha, a ten uderzył precyzyjnie z dość ostrego kąta.
57 – GOL 0:5! Rajd Kuziela od 40 metra. Pomocnik Jarmuty minął trzech rywali i huknął lewą nogą pod poprzeczkę.
70 – GOL 1:5! Wysoka piłka w pole karne. Futbolówkę chciał przejąć Olchawa ale niefortunnie uprzedził go K. Ziemianek i w rezultacie skierował ją do własnej bramki.
71 – GOL 1:6! Po rożnym Webera rywale rewanżują się trafieniem samobójczym.
77 – GOL 1:7! Koronkowa akcja Kuziel – Weber. Gracze przyjezdnych wymieniali podania od połowy na jeden kontakt. Ostatecznie Kuziel spektakularnie trafia pod poprzeczkę