logotype
HOT NEWS:
31 -May -2020 - 21:12

Jarmuta Szczawnica – Granit Czarna Góra 4:1 (1:0)

1:0 W. Wiercioch 27
2:0 W. Wiercioch (J. Pietrzak) 66
2:1 Sz. Kiernoziak (K. Kiernoziak) 68 głową po wolnym
3:1 J. Pietrzak 71
4:1 Janc 86

Jarmuta: Olchawa – Jasiurkowski, Czubiak, M. Bobak, Jurek, Weber, J. Pietrzak, W. Wiercioch (83 Janc), Kuziel, Słowik (90 Zachwieja), Zagata (55 Ziemianek)

Granit: Pluciński – P. Sarna, K. Kierniziak, Milon, M. Sarna, Dzierżęga, Gryglak, Sz. Kiernoziak, Waksmański, J. Gogola, T. Lichacz (78 H. Lichacz)

W rozegranym awansem spotkaniu Jarmuty z Granitem działo się naprawdę sporo. W lepszych humorach rundę kończą szczawniczanie, którzy finalnie wysoko pokonują rywala z Czarnej Góry.

Poza golami, mecz Jarmuty z Granitem obfitował w trafienia w pręty bramki i żółte kartki. Sam Jacek Pietrzak trzykrotnie stemplował w tym meczu słupek, a z boiska za drugie „żółtko” wyleciał Jasiurkowski. Szczawniczanie nie zawiedli jako faworyt, nawet gdy rywal złapał kontakt, na odpowiedz nie przyszło czekać długo. W końcowej fazie meczu kolejny raz w obecnym sezonie w roli jokera sprawdził się Janc, pieczętując wygraną swojej drużyny.

Momenty były:
3 – Po dalekim wyrzucie z autu W. Wiercioch oddaje strzał z linii szesnastki. Pluciński wypluł piłke przed siebie, a dobitka Kuziela w niewygodnej pozycji minęła lewy słupek.
13 – Sprytne krótkie podanie Jurka w pole karne do W. Wierciocha. Uderzenie napastnika było jednak zbyt słabe by sprawić problemy bramkarzowi.
24 – Świetne dośrodkowanie z narożnika Waksmańskiego spada prosto na głowę Dzierżęgi. Piłka zmierzała w prawy róg bramki ale dobrze ustawiony Słowik wybija ją sprzed samej linii!
26 – Waksmański huknął soczyście z ponad 20 metrów. Futbolówka mija minimalnie lewy pręt bramki.
27 – GOL 1:0! Z narożnika pola karnego przymierzył W. Wiercioch. Piłka skozłowała przed bramką, trafiła w słupek i ku uciesze Jarmuty wtoczyła się do siatki.
45 – Niepilnowany na lewej stronie pola karnego J. Pietrzak po podaniu Webera złożył się do nożyc. Strzał efektowny ale nieefektywny.
52 – Przepiękna dwójkowa akcja J. Pietrzaka z Kuzielem. Ten drugi odegrał w końcowej fazie z klepki do rozpędzonego kapitana, który wyszedł sam na sam. Uderzenie mija Plucińskiego ale stempluje słupek i ostetcznie wpada szczęśliwie do rąk bramkarza.
64 – M. Sarna z rzutu wolnego nad poprzeczką.
66 – GOL 2:0! Weber zagrywa płasko wzdłuż pola karnego. Na wślizgu J. Pietrzak trafia w słupek, a skutecznie dobija uerzeniem pod poprzeczkę W. Wiercioch.
68 – GOL 2:1! Z rzutu wolnego długą piłkę posyła K. Kiernoziak. Ustawiony tyłem do bramki Sz. Kiernoziak przedłużył głową tor lotu piłki, która ląduje w sieci.
71 – GOL 3:1! J. Pietrzak dynamicznie rusza w pole karne i uderza na bramkę. Po nogach obrońcy futbolówka wzbija się w powietrze i wpada do bramki.
75 – Druga żółta i w rezultacie czerwona kartka dla Jasiurkowskiego.
82 – Kocioł pod bramką Jarmuty zakończony strzałem J. Gogoli. Jak piłka nie wpadła do siatki – tego nie wie nikt. Piekielnie mocny strzał trafia wyłącznie w pręt bramki.
84 – J. Pietrzak trzeci raz w tym spotkaniu stempluje słupek. Kapitan Jarmuty nie może uwierzyć, że ta piłka nie wpadła do bramki.
86 – GOL 4:1! Janc mija Plucińskiego i uderza mocno do pustej bramki.
90 +2 – Kolejna szansa dla jokera Jarmuty. Po dograniu J. Pietrzaka Janc stanął oko w oko z Plucińskim. Golkiper Granitu intuicyjnie dłonią przenosi piłkę nad poprzeczką.

Źródło sportowepodhale.pl

2020  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template