logotype
HOT NEWS:
05 -December -2019 - 15:21

Jordan Jordanów – Jarmuta Szczawnica 2:4 (0:1)

Bramki: 0:1 W. Wiercioch, 1:1 Ferek 50, 2:1 Jochymek 52, 2:2 Czubiak 72, 2:3 Wiercioch 78, 2:4 J. Pietrzak 89.

Jordan: Sum – K. Pietrzak, Ryś, Szklany, G. Tyrpa – Jochymek, Samek (70 Hanusiak), Kulak, Ferek, Wróbel – Kowalcze (62 Madziała).

Jarmuta: Gołdyn – Czubiak, Bobak (55 Ziemianek), Mlak, Jurek ŻK – Weber, J. Pietrzak ŻK, Wiercioch (90 Zagata), Kuziel ŻK, Słowik – Janc (46 Urban)

Sędziował Rafał Arendarczyk z Niedzicy.

Do przerwy prowadziła Jarmuta, po golu z 20 minuty. Po dośrodkowaniu Janca z prawej strony pierwszy strzał Wierciocha został zablokowany, ale gracz Jarmuty utrzymał się przy piłce i popisał się skuteczną już dobitką.
Jordan straty i to z nawiązką odrobił w pierwszych 10 minutach drugiej połowy. Wyrównał Ferek, który po dograniu z prawej strony, zamknął akcję i mocnym uderzeniem pokonał Gołdyna. 120 sekund później gospodarze wyszli na prowadzenie, w niemal identycznych okolicznościach, z taką różnicą że do bramki Jarmuty trafił Jochymek. Jarmuta odpowiedziała w 72 min wyrównującym trafieniem Czubiaka, który po wolnym Webera pokonał Suma z najbliższej odległości. Minęło 6 minuty i szczawniczanie odzyskali prowadzenie, po kolejnym stałym fragmencie gry. Tym razem z rzutu rożnego zagrał Kuziel, a głową do bramki Jordana trafił ponownie Wiercioch. W 89 min goście przypieczętowali wygrana. Weber posłał prostopadłą piłkę do J. Pietrzaka, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem po „długim rogu”