logotype
HOT NEWS:
27 -February -2020 - 08:47

Huragan Waksmund – Jarmuta Szczawnica 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Urban 36, 0:2 Pietrzak 48.

Huragan: Byrnas – Morozovych, J. Mroszczak, Pawlik, Handzel – Kołodziejczyk, Rogal (46 Bryja), Kamiński, Zubek, Pawlik – Szeliga.

Jarmuta: Gołdyn – Ziemianek, Mlak, Czubiak, Bobak – Jurek, Kuziel, Pietrzak, Zagata (60 Weber), Janc (60 Słowik) – Urban.

Sędziował Rafała Arendarczyk z Niedzicy. Widzów: 50

Mecz pod dyktando gości. W pierwszej połowie przyjezdni mieli jednak duże problemy z pokonaniem Grzegorza Byrnasa. Udało się im to tylko raz. W 36 min po rzucie rożnym, Jurek zgrał piłkę głową na 5 metr, skąd do bramki Huraganu trafił Urban. Jeżeli chodzi o ofensywne poczynania gospodarzy, to przed przerwą tylko raz na poważne zagrozili bramce Jarmuty. Pawlik podłączył się do kontrataku, dostał piłkę w polu karnym, uderzył bez przyjęcia, ale chybił.

Druga połowa zaczęła się od drugiej bramki dla gości. Kapitalnie z 18 metra trafił Pietrzak. Piłka zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od słupka.

Kolejne minuty to pełna kontrola wydarzeń przez gości. Huragan od wyższej porażki uratował Byrnas, który zaliczył kilka efektownych interwencji m.in po uderzeniach Urbana (dwukrotnie) i Ziemianka.

- Wygraliśmy 2:0, zdobyliśmy 3 punkty i tyle. Szerzej komentować naszej gry w tym meczu nie będę - powiedział trener Jarmuty, Grzegorz Borucki.

- W takiej sytuacji kadrowej w jakiej byliśmy w tym meczu, nie mogliśmy sobie pozwolić na otwartą grę. Wyczekiwaliśmy więc swoich szans w kontratakach i było parę sytuacji, z których mogliśmy pokusić się o bramkę. Myślę, że na tle tak mocnego rywala, pokazaliśmy się całkiem niezłej strony – ocenił trener Huraganu, Robert Szczypka.

Źródło podhaleregion.pl

2020  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template