logotype
HOT NEWS:
20 -August -2019 - 02:56

Orzeł Wojnarowa – Jarmuta Szczawnica 2:4 (1:1)

Bramki dla Jarmuty: Weber 25, Pietrzak 56, samobójcza 73, Kuziel 90.

Jarmuta: Olchawa – Kozielec, Mlak, Ojrzanowsi, Słowik – Pietrzak, Gołdyn (55 Połomski), Jurek. Weber – Kuziel (90 Ciesielka), Zieliński.

Jarmuta przegrywała od 20 minuty. Wyrównał po 5 minutach Weber głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kuziela.Kolejne gole oglądaliśmy po przerwie. Pierwsza trafiła tym razem Jarmuta. W 56 min Zieliński zagrał prostopadłe podanie do Pietrzaka, ten na pełnej szybkości minął bramkarza i posłał piłkę do siatki. Gospodarze wyrównali w 65 min, ale w 73 min było już 3:1 dla gości. Lewą stroną przedarł się Weber wpadł w pole karne i nabił jednego z graczy Orła, który skierował piłkę do własnej bramki. W doliczonym czasie gry wygraną szczawniczan przypieczętował Kuziel, po asyście Pietrzaka.
-Wygrana w bólach, ale mieliśmy też swoje problemy, głównie w defensywie, gdzie brakowało kilku kluczowych zawodników. Zaczęliśmy źle. Pierwsze 15-20 minut to tak naprawdę nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy. Z czasem jednak zaczęliśmy przejmować inicjatywę i zdobywać gole – ocenił Jacek Pietrzak.

Źródło podhaleregion.pl

Wyniki pozostałych spotkań:
Sokół Słopnice 6-1 Laskovia Laskowa
Wierchy Rabka Zdrój 5-1 Sokół Stary Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-4 Huragan Waksmund
KS Tymbark 3-3 Zalesianka Zalesie
Gród Podegrodzie 4-0 LKS Rupniów
Kolejarz Stróże 3-4 Skalnik Kamionka Wielka

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template