logotype
HOT NEWS:
20 -August -2019 - 02:37

Jarmuta Szczawnica – Ogniwo Piwniczna 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Jurek 38, 2:0 Słowik 43, 3:0 Weber 52, 4:0 Kuziel 66, 5:0 Pietrzak 90.

Jarmuta: Olchawa – Czubiak, Mlak, Ojrzanowski, Jasiurkowski – Słowik (75 Ciesielka), J. Pietrzak, Jurek (54 Komorek), Połomski (62 Zieliński) – Kuziel (75 Wiercioch) – Weber (65 Urban).

Ogniwo: Gawlik – J. Jarzębak (66 D. Jarzębak), G. Bagnicki, Dropek (85 Malczak), Malik – Gomulak, Gorczewski, Kossowski, Sztuczka (71 D. Bagnicki), D. Jarzębak – Kożuch.

Sędziował: Bartosz Zabrzeski z Ochotnicy.

Widzów: 150

Wynik końcowy mówi sam za siebie. Goście byli jedynie tłem dla gospodarzy, którzy z każdą kolejną minutą coraz mocniej nacierali na bramkę przeciwnika. Worek z bramkami rozwiązał się w 38 min. Wtedy to Jasiurkowski z autu zagrał piłkę mocno w pole karne, a tam Jurek uprzedził Gawlika i głową posłał futbolówkę do bramki. W 43 min na 2:0 trafi po indywidualnej akcji prawą stroną i mocnym strzałem po długim rogu Słowik.
Kolejne trzy gole Jarmuta dołożyła po przerwie. W 52 min Weber przyjął piłkę na klatkę piersiową po czym oddał mocny precyzyjny strzał. W 66 min Ojrzanowski dośrodkował w pole karne Ogniwa, gdzie Kuziel – mimo że był jednym z najniższych zawodników na boisku – popisał się skutecznym strzałem głową. Wygraną gospodarzy przypieczętował w 90 min Pietrzak, celnym strzałem z 10 metra.

- Przyznam, że spodziewałem się dużo trudniejszej przeprawy. Było jednak ławo, lekko i przyjemnie. Oby tak częściej. Goście nie oddali w całym meczu celnego strzału na naszą bramkę. My goli zdobyliśmy pięć, a przy lepszej koncentracji w końcówce meczu, mogliśmy ich zdobyć o 3 więcej – przyznał grający trener Jarmuty, Jacek Pietrzak