17 -June -2019 - 15:52

Kolejarz Stróże – Jarmuta Szczawnica 1:1 (0:1)
Bramka dla Jarmuty: Kuziel 20
Jarmuta: Olchawa – Jasiurkowski, Czubiak, Mlak, Bobak (65 Zieliński) – Weber, Słowik (55 Gołdyn), Jurek (82 Połomski), Kuziel, Pietrzak – Urban (55 Komorek)

Po pierwszej połowie Jarmuta prowadziła 1:0. Dośrodkowanie Webera, wykorzystał Kuziel, trafiając z woleja do bramki gospodarzy. Po przerwie inicjatywę przejął Kolejarz i efektem tego było gol wyrównujący. W kilku innych sytuacjach szczawniczan ratował Olchawa. W doliczonym czasie piłkę meczową miała Jarmuta. Strzał z 18 metrów z rzutu wolnego Kuziela trafił w poprzeczkę a dobitka Czubiaka minęła bramkę. - Liczyliśmy na cos więcej, ale równie dobrze mogliśmy do domu wracać z niczym. Generalnie falstart na inaugurację wiosny – przyznał grający trener Jarmuty, Jacek Pietrzak.