logotype
HOT NEWS:
17 -June -2019 - 15:28

Jarmuta Szczawnica – Huragan Waksmund 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Pietrzak 56, 2:0 Pietrzak 79, 3:0 Czubiak 90

Jarmuta: Olchawa – Ojrzanowski, Gałdyn, Czubiak, Kuziel – Mlak, Ciesielka (87 Janc), Urban (82. Ł. Wiercioch) , Zieliński, Dyląg - Pietrzak ŻK.

Huragan: Byrnas – Luberda, Jan Waksmundzki, Wróbel ŻK, Jakub Waksmundzki – Zubek (60 Zinko), Mozdyniewicz, D. Antolak ŻK, R. Mroszczak, R. Antolak – Kolasa ZK.

Sędziował: Paweł Barwiński z Nowego Targu. Widzów: 150

Pierwsza bezbramkowa połowa toczyła się pod znakiem dominacji gości. Najlepsza sytuację w okolicach 30 minuty zmarnował dla nich Szymon Kolasa, którego świetną interwencją powstrzymał Wiesław Olchawa.

Po przerwie mecz nabrał zupełnie innego oblicza. Teraz to gospodarze przeważali i – przeciwnie niż rywale – potrafili tę przewagę udokumentować kolejnymi bramkami.

W 56 min Ojrzanowski zagrał wzdłuż linii bramkowej, a efektownym uderzeniem z woleja popisał się Pietrzak. W 79 min Pietrzak po raz drugi wpisał się na listę strzelców, tym razem wykazując się refleksem w zamieszaniu w polu karnym Huraganu. Już w doliczonym czasie gry Pietrzak zaliczył asystę, a do bramki przyjezdnych trafił Krzysztof Czubiak.

- Ten mecz toczył się wedle takiego samego scenariusza jak każdy przegranym przez nas w tym sezonie mecz. Niewykorzystane sytuacje w pierwszej połowie, srodze się na nas zemściły w drugiej – przyznał trener Huraganu, Marcin Zubek

- Po pierwszej połowie Huragan powinien prowadzić 3:0. Ale tylko i wyłącznie dobra dyspozycja naszego bramkarza sprawiła, że udało się nam do przerwy przetrwać bez straty gola. Drugiej 45 minut już zupełnie inne w naszym wykonaniu, co znalazło przełożenie na wynik - ocenił grający trener Jarmuty, Jacek Pietrzak

Źródło podhaleregion.pl

Wyniki pozostałych spotkań:
Sokół Słopnice 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orzeł Wojnarowa 4-0 KS Tymbark
Poprad Rytro 3-3 Gród Podegrodzie
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Kolejarz Stróże
Laskovia Laskowa 1-5 Skalnik Kamionka Wielka
Sokół Stary Sącz 3-1 LKS Rupniów
LKS Łużna 2-0 Zalesianka Zalesie

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template