Jarmuta Szczawnica – Orzeł Wojnarowa 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Ojrzanowski 12, 2:0 J. Pietrzak 15, 3:0 Urban 43, 4:0 Janc 82

Jarmuta: Olchawa – Ojrzanowski, Bobak, Mlak, Czubiak – Jasiurkowski (82 Trybała), Gołdyn, Pietrzak, Kuziel, Zieliński (80 Błażusiak) – Urban (65 Janc)

Orzeł: Miłkowski – Baban, M. Mędoń, Sadłoń, Szczerba – T. Mędoń, Grzyb, W. Mędoń, Fałowski, Michal Olszewski – Marek Olszewski

Sędziował: Łukasz Kogut z Nowego Sącza. Widzów: 150

Dwa gole zdobyte przez Jarmutę w pierwszym kwadransie i to w odstępie lewie 180 sekund, praktycznie rozstrzygnęły losy tego spotkania. W 12 min z rzutu rożnego dośrodkował Kamil Kuziel, a piłkę do bramki Orła skierował Łukasz Ojrzanowski. W 15 min Kuziel zaliczył drugą asystę. Tym razem precyzyjnym podaniem uruchomił Jacka Pietrzaka, a grający trener szczawniczan, po wbiegnięciu w pole karne ze stoickim spokojem wygrał pojedynek z bramkarzem rywali. Prze przerwą Jarmuta wyprowadziła jeszcze jeden cios, po ładnej koronkowej akcji. Dalekie, crossowe podanie Krzysztofa Czubiaka dotarło do Jana Zielińskiego, ten uwolnił się spod opieki obrońcy Orła, zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, a akcje sfinalizował Michał Urban, dla którego było to pierwsze spotkanie po dwuletniej przerwie.

Po zmianie stron gospodarze już mocno spuścili z tonu, ale i tak zdobyli jeszcze jednego gola. W 82 min po wyrzucie z autu, J. Pietrzak zagrał piłkę w pole karne, tam dopadł do niej, zmiennik Urbana Łukasz Janc i z bliska nie dał szans golkiperowi z Wojnarowej.

- Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, co pokazuje wynik. Po przerwie dostosowaliśmy się do przeciwnika. Dużo było chaosu i przypadku w naszej grze. To była taka wybijanka. Tak nie można grać prowadząc 3:0 – przyznał J. Pietrzak.