logotype
HOT NEWS:
27 -May -2019 - 13:00

Wygrana w Podegrodziu !
Gród Podegrodzie - Jarmuta Szczawnica 0-2 ( 0-1)
Bramki: Kuziel ( RK) , Bobak
Skład: J.Bobak - Ojrzanowski( 60' Ciesielka) , M.Bobak, Dyląg, Czubiak- Jasiurkowski , Gołdyn(55' Mlak, Kozielec(92' Błazusiak), Kuziel , Pietrzak- Zieliński(90' Janc)

Pierwszy mecz naszej drużyny w nowym sezonie wyglądał dobrze do 60minuty. Kontrolowaliśmy przebieg gry, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe oraz nie pozwoliliśmy na dużo naszym przeciwnikom.
W pierwszej połowie prowadzenie naszej drużynie dał Kamil Kuziel który pewnym uderzeniem z rzutu karnego pokonał bramkarza gości. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć prowadzenie po sytuacji sam na sam gdzie uderzył w bramkarza. Również dogodna akcje zmarnował Pietrzak po podaniu Czubiaka wzdłuż bramki , nieczysto trafił w piłkę a ta poszybowała obok bramki. Druga połowa to przede wszystkim kontuzja Łukasza Ojrzanowskiego gdzie po starciu w polu karnym upadł z rozbitym łukiem brwiowym i został przetransportowany karetką do szpitala.Przed tą sytuacja w 55 minucie do rzutu wolnego z około 35 metrów podszedł Bobak i oddał precyzyjny strzał na bramkę i dając prowadzenie 2-0 Od 60 minuty oddaliśmy inicjatywę gospodarzom i wdaliśmy się w niepotrzebna kopanine. Mecz zakończony zwycięstwem i gra na zero z tyłu ucieszyła naszych kibiców którzy przyjechali dopingować zawodników
- Mecz wygraliśmy w pełni zasłużenie. Kontrolowaliśmy przebieg meczu w pełni do 60 minuty stworzylismy dużo sytuacji bramkowych i tak naprawdę do przerwy powinniśmy rozstrzygnąć losy spotkania. Gospodarze praktycznie do tego czasu nie oddali celnego strzału na bramkę. Pózniej w nasze poczynania wdarła się niedokładność , brak koncentracji , złe wybory i nerwowość i graliśmy słabo ale końcowy wynik się nie zmienił. Teraz już czekamy na mecz z Tymbarkiem- powiedział trener Jacek Pietrzak

Wyniki pozostałych spotkań:
Sokół Słopnice 1-0 LKS Rupniów
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Zalesianka Zalesie
Kolejarz Stróże - Huragan Waksmund
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
KS Tymbark 1-4 LKS Łużna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-0 Sokół Stary Sącz
Orzeł Wojnarowa 2-2 Laskovia Laskowa
Poprad Rytro 2-1 Wierchy Rabka Zdrój

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template