logotype
HOT NEWS:
27 -May -2019 - 14:22

Z naszym klubem pożegnali się :
Rafał Augustyn,Adam Tumidaj,Damian Skórnóg,Wojciech Zelek,Dawid Piszczek,Mateusz Borzecki ( w trakcie zmiany klubu)
Oraz Marcin Pietrzak (Masa) który z powodu pracy w Krakowie nie jest w stanie trenować oraz często nie jest w stanie przyjeżdżać na weekend postanowił zmienić klub i swoją przygodę będzie kontynuował zabawowo w Krakowie :)
Dziękujemy wszystkim.zawodnikom za grę i życzymy sukcesów w nowych klubach.

Przybyli:
Krzysztof Czubiak 
W spotkaniu z Kolejarzem Stroze zadebiutuje grający ponad 6 sezonów w IV ligowym Lubaniu Maniowy Czubiak który występuje na pozycji bocznego lub środkowego obrońcy. Mamy nadzieję że nowy sezon rozpocznie owocnie i będzie dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny!!
Jan Zieliński 
Drugim zawodnikiem który dołączył do naszego zespołu w okienku transferowym jest Jasiek który występuje jako pomocnik, napastnik. W poprzednim sezonie reprezentował barwy : Barciczanki Barcice (4liga). Liczymy że szybko zaaklimatyzuje się w naszej drużynie i będziemy mogli oglądać jego dobra grę i pomoze naszej formacji ofensywnej
Jakub Bobak
Nowym Bramkarzem w sezonie 2018/19 będzie Bobak który po 3 letniej przerwie stanie miedzy słupkami :) Mamy nadzieję że szybko przypomnie naszym kibicom swój kunszt bramkarski i w tej rundzie pokaże się z jak najlepszej strony
Szymon Wójcikiewicz
Po 3 latach przerwy spowodowanej urazem kręgosłupa wraca do treningów popularny "Dudi" . Szymon będzie pomagał w treningach bramkarskich oraz zostanie zgłoszony do kadry Jarmuty na obecny sezon.
Witamy spowrotem dobrego ducha drużyny i mamy nadzieję że wprowadzi dużo dobrej energii do szatni Jarmuty

 

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template