logotype
HOT NEWS:
22 -July -2019 - 05:26

Nasz klub w obecnych rozgrywkach PPPN zgłasza dwie drużyny młodzieżowe:
1) Młodzik
2) Trampkarz
✅Bardzo dobry ruch naszych działaczy , którzy zdecydowali się wprowadzić dwie drużyny młodzieżowe co jest konsekwencja współpracy z Pienińska Akademia Sportowa która skupia w swych szeregach zawodników ze Szczawnicy, Krościenka n/D , Grywałdu , Krośnicy. Najlepsi zawodnicy z drużyny Orlików mają możliwość dalszej gry ze swoimi kolegami a klub Jarmuta Szczawnica dołoży wszelkich starań aby poziom sportowy , organizacyjny a także kadra trenerska była na najwyższym poziomie , co przyczyni się do rozwoju sportowego w każdej z drużyn.
✅Projekt ten jest projektem długoletnim ,( 5 - 7 lat ) który ma dowieść że warto stawiać na mlodzież z najbliższych okolic i stworzyć warunki najlepsze jak tylko to możliwe aby z roku na rok zawodnicy podnosili swoje umiejętności i w perspektywie czasu grać w drużynie seniorów lub czego życzymy naszym zawodnikom w możliwie jak najwyższej lidze rozgrywkowej :)
✅ W przeciągu kilku lat mamy zamiar stworzyć drużyny:
⚽Juniorów Młodszych
⚽Juniorów Starszych
Sztab trenerski zaangażowany w projekt to :
1️ Jacek Pietrzak - trener drużyny Seniorów ( UEFA A )
2️ Grzegorz Borucki - Asyssten trenera ( UEFA C )
3️ Łukasz Kramarczyk - trener drużyny Młodzików ( UEFA B)
4️ Krzysztof Czubiak - trener drużyny Trampkarzy ( EUFA A )
W najbliższych miesiącach planujemy zakup kompletu dresów dla drużyny Młodzików oraz drużyny Trampkarzy.
Jeżeli jakaś firma , sklep , chciała by pomóc w dofinansowaniu dresów dla młodzieży oraz umieścić swoje logo zapraszamy do współpracy

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template