Jarmuta Szczawnica- Sokół Słopnice 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Mlak 52, 2:0 W. Wiercioch 56, 2:1 Bednarczuk 75.

Jarmuta: Borzęcki – Ojrzanowski ŻK, Dyląg, Bobak, Jasiurkowski (40 Skórnóg) – Mlak, Ciesielka (46 Augustyn), Tumidaj (75 Piszczek), Kuziel, Zelek - W. Wiercioch.

Sokół: Potaczek - Smoleń, Hutek, Opyt, Pierzchała (75 Franczak), Bednarczyk - Matras (82 Jurek), Pach (55 P. Nowak), Postrożny (55 Wikar), Grucel – Śliwa.

Sędziował: Waldemar Pyznar z Gorlic.

W pierwszej bezbramkowej połowie więcej okazji mieli gospodarze. W. Wiercioch i Zelek nie trafili jednak z bliska w bramkę, a mocne uderzenie Jasiurkowskiego zatrzymał Potaczek. Goście najbliżej szczęścia byli po strzale z rzutu wolnego Śliwy, ale piłka w nieznacznej odległości minęła bramkę Jarmuty.

Worek z golami rozwiązał się po przerwie. Najpierw to gospodarze cieszyli się z dwóch goli. W 54 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kuziela, prowadzenie Jarmucie dał Mlak. Po chwili na 2:0 podwyższył W. Wiercioch finalizując strzałem głową dogranie z bocznego sektora przez jednego ze swoich kolegów.

W 75 min gola dla przyjezdnych zdobył kapitalnym uderzeniem z dystansu Bednarczuk. To było jednak wszystko na co tego dnia stać było słopniczan.

- Zawsze gramy z duchem fair play i tego dowiedliśmy tym meczem. Jeżeli chodzi o sam przebieg tego spotkania to byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, szczególnie w drugiej połowie. Strzeliliśmy dwa gole, a przy lepszej skuteczności mogliśmy więcej – ocenił trener Jarmuty, Jacek Pietrzak.