21 -November -2018 - 01:37

Zalesianka Zalesie - Jarmuta Szczawnica 2:3 (1:1)

Bramki dla Jarmuty: W. Wiercioch 20, 48, 51

Jarmuta: Borzęcki (70 Olchawa) – Kozielec, Bobak, Mlak, Tumidaj - Skórnóg (86 Ł. Wiercioch), Gołdyn, Kuziel, Augustyn, Zelek (90 Janc) - W. Wiercioch

Zaczęło się zmarnowanego przez Kuziela rzutu karnego. Chwilę później W. Wiercioch dał jednak Jarmucie prowadzenie. Gospodarze wyrownali jednak jeszcze przed przerwą. Na początku drugiej połowy niezawodny ostatnimi czasy Wojtek Wiercioch skompletował hat-tricka, dając swojej drużynie prowadzenie 3:1. Zalesianka jednak nie spasowała i w 80 min zdobyła gola kontaktowego. Na szczęście na więcej już szczawniczanie miejsowym nie pozwolili i odnieśli kolejne cenne, w kwestii walki o awans do
4 ligi, zwycięstwo.

- Powinniśmy mecz rozstrzygnąć w pierwszej połowie bo mieliśmy ku temu duzo sytuacji. Na szczęście dobrze dysponowały był tego dnia Wojtek. W końcówce było nerwowo, ale najważniejsze, że swój cel jakim było zwycięstwo osiągnęliśmy – przynał trener Jarmuty, Jacek Pietrzak.