logotype
HOT NEWS:
21 -November -2018 - 00:47

Jarmuta Szczawnica – Ogniwo Piwniczna 4:2 (1:1)

Bramki: 1:0 W. Wiercioch 10, 1:1 Ogorzałek 13, 2:1 Zelek 53, 3:1 J. Pietrzak 64, 4:1 Kuziel 72, 4:2 Ogorzałek 78.

Jarmuta: Borzęcki – Kozielec, Dyląg, Bobak, Tumidaj – Augustyn (72 Ciesielka), Mlak, Kuziel, Skórnóg (55 J. Pietrzak, 79 Gołdyn), Zelek (78 Ł. Wiercioch) – W. Wiercioch (82 Piszczek).

Pierwsza połowa remisowa. Na trafienie W. Wierciocha, który wykorzyzstał sytuacje sam na sam z bramkarzem Ogniwa, odpowiedział Ogorzałek.

Po przerwie padły cztery gole, z których trzy pierwsze były autorstwa gospdoarzy. W 53 min po podaniu Bobaka, efektowną główką popisał się Zelek. W 64 min J. Pietrzak pewnie wygrał pojedynek oko w oko z golkiperem Ogniwa, podobnie jak w 72 min Kuziel. W końcówce na otarcie łez drugą bramkę dla gości ponownie zdobył Ogorzałek.

Skalnik Kamionka Wielka 5-0 KS Bobowa
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Kolejarz Stróże 2-0 Huragan Waksmund
LKS Szaflary 5-2 Zalesianka Zalesie