logotype
HOT NEWS:
24 -March -2019 - 12:08

Jarmuta Szczawnica – Skalnik Kamionka Wielka 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Maciaszek 25, 0:2 Ogórek 43

Jarmuta: Borzęcki – Tumidaj ŻK, Ojrzanowski, Dyląg, Bobak ŻK – Kuziel, Gołdyn, Augustyn, Zelek, J. Pietrzak – W. Wiercioch.

Skalnik: Kantor – Chochla, Griński, Kłębczyk, Mirek (46 Dara)– Ogórek, Hasior, Żarnowski ŻK, Nowak, Bajdel – Maciaszek (72 Dobsz).

Sędziował: S. Krok z Gorlic.

O przegranej Jarmuty zadecydowały dwa gole stracone przez nią w pierwszej połowie. Najpierw w 25 min niefrasobliwość obrońców gospodarzy wykorzystał Maciaszek, uderzając precyzyjnie z 16 metrów w dalszy róg bramki. W 43 min z kolei po rzucie rożnym, Ogórek uprzedził Zelka i podwyższył prowadzenie gości. Po przerwie Jarmuta przeważała, stwarzała sobie kolejne sytuacje bramkowe, ale świetnie tego dnia dysponowany był bramkarz Skalnika, który nie dał się pokonać m.in. J. Pietrzakowi, Bobakowi i Augustynowi.

- Przegraliśmy na własne życzenie. Pierwszą połowę po prostu przespaliśmy, a nasze gapiostwo rywal wykorzystał bezlitośnie. W drugiej już pełna nasza dominacja, ale co z tego skoro zrobiliśmy z bramkarza gości bohatera, trafiając w niego w dogodnych sytuacjach – przyznał grający trener Jarmuty, Jacek Pietrzak.

Źródło podhaleregion.pl

Wyniki pozostałych spotkań:
Kolejarz Stróże 1-1 Sokół Słopnice
LKS Szaflary 3-0 Płomień Limanowa
Zalesianka Zalesie 0-2 Gród Podegrodzie
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Orzeł Wojnarowa
Huragan Waksmund 3-0 AKS Ujanowice
KS Bobowa 2-0 Orkan Raba Wyżna 8
LKS Rupniów 2-4 Orkan Szczyrzyc

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template