logotype
HOT NEWS:
24 -March -2019 - 12:20

K.S. Jarmuta Szczawnica vs LKS Lubań Tylmanowa 3-4 ( 0-1 ).
Bramki : 2 x Wojtek Wiercioch , 1x Testowany
Skład Drużyny Jarmuty
1 połowa :
Borzęcki - Tumidaj - Błażusiak - Ojrzanowski - Piszczek - Janc- Bobak- Testowany 1 - Kuziel -Majerczak - Testowany 2
2 połowa :
Węglarz - Jasiurkowski - Bobak - Dyląg - Wiercioch Ł.- Ciesielka - Salamon - Pietrzak J.- testowany 3- testowany 4 -Wiercioch W.

Wczoraj w godzinach popołudniowych drużyna seniorów rozegrała swój pierwszy sparing. W spotkaniu wzięło udział 21 zawodników a każdy z nich rozegrał 45 minut.
- Do wyników w pierwszych meczach kontrolnych nie przywiązujemy dużej wagi ponieważ mamy za sobą ciężkie treningi na sali gimnastycznej a traktujemy je jedynie jako jednostki treningowe w których każdy zawodników ma "wybiegać" mecz .Okres budowania mocy i siły w którym aktualnie się znajdujemy jest dla nas bardzo ważny i solidnie pracujemy aby dobrze się przygotować do rundy rewanżowej. Wczoraj wystąpiło kilku zawodników którym będę się przyglądał pod kątem przydatności do naszej drużyny. Testowaliśmy napastnika, bocznego pomocnika, oraz środkowego pomocnika którzy pokazali spore umiejętności .Zagrał również Kamil Węglarz na pozycji bramkarza oraz Bartłomiej Majerczak z drużyny juniorów młodszych. Do treningów wrócił Wojciech Wiercioch który wczoraj zdobył dwie bramki .
Podsumowując sparing mogę powiedzieć że jestem zadowolony z tego iż każdy zawodnik był bardzo zaangażowany w grę a to mnie bardzo cieszy - Powiedział grający Trener Jacek Pietrzak

2019  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template